وبلاگ

همه لینک ها خوب نیستند: چگونه فرصت های بک لینک با کیفیت را شناسایی کنیم

بک لینک ها بخشی جدایی ناپذیر از تلاش های سئوی شما هستند. با ایجاد بک لینک با سایر وب سایت ها که به محتوای شما که در وب سایت شما میزبانی شده است اشاره می کند، اعتبار دامنه شما (که امتیازی است که تعیین می کند چقدر وب سایت شما…

مطالعه بیشتر

دبی, بهترین شهر برای تور تابستانی

درباره تور دبی تابستان لوکس فوق العاده، امکانات پیشرفته و جذابیت دنیای قدیم دبی را کشف کنید. این ایالت امارات متحده عربی (امارات متحده عربی) در ساحل شرقی شبه جزیره عربی، در گوشه جنوب غربی خلیج عربی واقع شده است. شهرت جهانی، به عنوان مرکز پررونق تجارت و نوآوری بین…

مطالعه بیشتر

چگونه سیم مسی ضایعاتی را از محل کار خود بازیافت کنید

بازیافت سیم مسی روشی موثر برای پیمانکاران برق برای کاهش ضایعات از محل کار و ایجاد تأثیر مثبت بر جامعه خود است. مس قراضه شما یک ماده با ارزش است. با این حال، هماهنگ کردن تدارکات بازیافت از محل کار می تواند وقت شما را بگیرد، اگر از قبل برنامه…

مطالعه بیشتر

چگونه از تابستان خود به بهترین شکل استفاده کنیم

هوا گرم اسـت و تابستان آمده اسـت. مدارس و دانشگاهها بسته شده اند و بـه جای آن ها استخرها باز هستند. تعداد زیادی از مردم تابستان را دوست دارند اما در نهایت همه ی همان کارهای قدیمی را انجام میدهند. چرا این تابستان را کمی متفاوت نکنید؟ دراین پست از مجله تفریحی تالاب چند کار عالی معرفی کرده ایم کـه حتما باید قبل از بـه اتمام رسیدن تابستان امسال انجام دهید!
15 کاری که باید انجام دهید تا بهترین تابستان را داشته باشید فصل تابستان اینجاست. در نهایت، میتوانیم ساعت‌ها را در فضای باز بگذرانیم. از طلوع خورشید تا غروب خورشید، ما آرزو داریم کـه در هوای تازه باشیم و از آفتاب و گرمای ارزشمند لذت ببریم. اکنون کـه تابستان فرا رسیده اسـت، بیایید مطمئن شویم کـه از این فصل بیشترین استفاده را می کنیم.
عده اي از افراد احساس میکنند کـه برای استفاده حداکثری از تابستان باید کارهای عجیب‌وغریب انجام دهند، با این حال من چند کار رابا شـما در بین می گذارم کـه می توانید با انجام کارهای ساده روزمره بهترین استفاده را از تابستان امسال ببرید.
1. طلوع خورشید را تماشا کنید یکی از شگفت انگیزترین راه ها برای شروع روز، تما..

مطالعه بیشتر

چه وسایلی برای کمپ کردن در جنگل نیاز است؟

کمپینگ در جنگل بسیار سرگرم کننده اسـت، بـه خصوص زمانی کـه شـما یک گروه بزرگ از خانواده و دوستان دارید. مطمئن شوید کـه تمام وسایل ضروری کمپینگ را بسته بندی کرده‌اید. مهم نیست کـه برای نخستین بار کمپینگ میکنید یا نه، اما این‌ها چیزهایی هستند کـه باید برای تمام سفر های کمپینگ خود همراه داشته باشید.
این چک فهرست ضروری کمپینگ را در معرض داشته باشید، تا هیچ یک از ان را از دست ندهید. ایران دارای تعداد زیادی طبیعت هاي‌ زیاد و بکر اسـت کـه بخصوص در فصل هاي‌ بهار و اوایل تابستان زمان مناسب اسـت برای کمپینگ کرد دراین جنگل هاي‌ زیبا. در این جا لیستی از ملزومات برای کمپینگ در جنگل را برای شـما همراهان عزیز مجله تفریحی تالاب تهیه کرده ایم.
وسایل ضروری برای کمپینگ در جنگل «وسایل کمپینگ برای خواب راحت» 1. چادر
دو نوع چادر وجوددارد کـه یک مدل، مدل فنری اسـت و حمل کردن ان برای جاهایی کـه پیاده روی دارد سخت ایت و مدل دیگر ان مدل میله اي اسـت کـه بـه اسانی جمع میشود بـه داحل کیف کوچکی میرود کـه شـما ان را می‌توانید در کوله پشتی حود جا دهید و با خود حمل کنید.
بهتر اسـت یکی از ان چادرهای آسان را برداری..

مطالعه بیشتر

ثابت کردن آرایش در فصل گرما فکر و ذکر خیلی از ماها هست !

شاید حتی بیشتر از خیلی از ماها و اگر شما هم حسی مشابه با من دارید . قاعدتاً باید از تابستان متنفر باشید. عرق کردن و آرایش اصلاً با هم جور نیست . و باید فکری برای ثابت کردن آرایش در فصل های گرم سال باشیم . حس خیلی بدی دارد که…

مطالعه بیشتر

5 تا از دریاچه های صورتی در ایران همراه عکس

آدم باورش نمیشه همچین جای هاي‌ شگفت انگیزی و زیبایی تو کشورمون وجود داره ،حالا هی پولاتونو خرج تور هاي‌ خارجی کنید. اول ایران رو بگردیم. توی همین ایران عزیزمون مناطق فوق العاده بکرو دیدنی وجود داره کـه خیلی هامون ازش خبر نداریم. ما دراین پست از مجله تفریحی تالاب برای شـما همراهان عزیز گلچینی از دریاچه هاي‌ عجیب و صورتی رنگ کشورمان را انتشار کرده ایم تا شـما با انها آشنا شوید و بـه این مناطق سفر کنید.
گلفشان صورتی نفتیلجه سفر کردن بـه برخی مکان ها و دیدن بعضی از جاذبه ها، چیزی مثل خواب و رویا می‌ماند. گلفشان نفتیلجه نیز یکی از همین ‌‌مکان ها اسـت. جایی کـه تا وقتی بـه نزدیکی ان نرسید، نمی‌توانید حدس بزنید و تصور کنید کـه چه چیزی در انتظارتان اسـت. گلفشانی شگفت انگیز و تماشایی کـه گاهی بـه رنگ بنفش در می آید و نفتیلجه را بـه حوضچه اي بـه رنگ صورتی و بنفش رویایی تبدیل می کند. درسال جدید این مکان بـه یکی از مکان هاي‌ بکر و دیدنی تبدیل می شود

گلفشان نفتیلجه ؛ یکی از جاهای دیدنی استان گلستان اسـت کـه در شهرستان گمیشان قرار دارد و از آثار ملی و طبیعی ایران محسوب می شود. این گلفشان در 15 ک..

مطالعه بیشتر

شرایط و مدارک لازم برای گرفتن پاسپورت جدید و تمدید پاسپورت

چرا باید پاسپورتم را تعویض کنم ؟ همان‌ طور کـه خودتان می دانید برای ورود بـه خاک کشور دیگر بـه گذرنامه احتیاج داریم. گذرنامه، در واقع نوعی مجوز برای ورود تبعه یک کشور بـه کشور دیگر اسـت. برای ورود بـه بعضی از کشورها علاوه‌بر گذرنامه، داشتن ویزا هم الزامی اسـت. برای اخذ ویزا، برچسب‌هاي‌ مهرداری در صفحات مخصوص گذرنامه چسبانده میشوند.
اگر قصد خروج از کشور داشته باشید احتمالا درباره مراحل دریافت گذرنامه، مدارک لازم برای گرفتن گذرنامه و هزینه‌هاي‌ ان سوالات زیادی داشته باشید. نگران این جزییات نباشید، فرقی ندارد کـه قصد مهاجرت داشته باشید یا سفرتان تفریحی یا کاری باشد، در هر صورت بـه گذرنامه نیاز دارید و ما قرار اسـت به گزارش تالاب هر آنچه لازم اسـت درباره نحوه اخذ گذرنامه ایرانی و هزینه‌هاي‌ ان بدانید بـه‌طور کامل در اختیار شـما قرار خواهیم داد..

اقدامات لازم برای تمدید پاسپورت شاید تصور کنید پس از خرید بلیط هواپیما و رزرو هتل، تنها خرده‌کاری‌هایي مانند بستن چمدان باقی می ماند. اما اگر حواس تان بـه تاریخ گذرنامه‌تان نباشد، تمام حساب و کتاب‌هایتان بـه هم خواهد ریخت. اگر گذرنامه شـما بـه م..

مطالعه بیشتر

عجیب ترین نقاط ایران که ورود ممنوع نیستند !!

عجیب ترین مناطق ایران که میتوانید بدون مجوز به این مکان ها بروید !! مکان هایي کـه عجیب بـه نظر می رسند یا ویژگی خاصی دارند و یا در نقطه ي جغرافیای خاصی واقع شده اند مثل یک محل ترسناک کـه اتقاق هاي‌ غیرقابل باوری در آنچاها رخ میدهد.
مناطق عجیب ایران برای کسانی کـه بـه دنبال مقاصد گردشگری خاص هستند قطعا دل‌پذیر خواهد بود. افراد ماجراجو دوست دارند بـه نقاطی سرک بکشند کـه دارای ویژگی خاص و عجیبی اسـت. دراین مقاله هم قصد داریم از عجیب‌ترین جاهای دیدنی ایران در تالاب برایتان بگوییم.
مکان‌هایي را در ادامه خواهید دید کـه عجیب بـه شمار میروند. این عجیب‌بودن در بعضی موارد بـه خاطر ساختار طبیعی آنهاست، گاهی بـه خاطر اتفاقات عجیب ودر برخی موارد هم بـه خاطر داستان‌هاي‌ ترسناکی کـه پیرامون‌شان ساخته شده اسـت.

1_ جایی که هیچکس تنها بدنیا نمی آید !! دوست داشتید کـه دوقلو بـه دنیا می‌آمدید؟ شـما هم در جامعه دوقلوها جای دارید؟ بـه نظر ما کـه دوقلوبودن بسیار پدیده جالبی اسـت. فکر کنید کـه هرروز از خواب بیدار شوید و با شخصی عینا شبیه خودتان روبرو باشید یا اگرهم دو قلوی هم‌سان نیستید، شخصی را ببینید ک..

مطالعه بیشتر

خرداد ماه به کجا سفر کنیم؟

دراین پست برای شـما عزیزان و همراهان همیشگی مجله ي تفریحی تالاب اطلاعاتی درباره ي مکان هاي‌ زیبا و خوش آب و هوایی کـه بهتر اسـت در خرداد ماه، قبل از تمام شدن بهار دیده شوند انتشار کرده ایم.
گردشگری در فصل بهار و خرداد ماه همیشه بهار بهترین فصل برای رفتن بـه مسافرت، گل گشت و زدن کمپ اسـت. چراکه در فصل بهار طبیعت تمام زیبایی هاي‌ خودش را بـه رخ می‌کشد. در بهار تمیز ترین و سبک ترین آب و هوا را در طبیعت داریم. دراین فصل هوا نه خیلی سرد اسـت و نه خیلی گرم بهترین آب و هوا برای این فصل اسـت.
این فصل بهترین فرصت برای رفتن بـه ارتفاعات اسـت چراکه در ارتفاعات مه ها بـه سمت پایین می‌آیند در حالی کـه هوا خیلی سرد نیست و شـما می توانید دراین هوا بـه وجود دریاچه اي ابر کمپ بزنید. پس این فرصت 3 ماه را غنیمت بشمارید و بـه دل طبیعت بروید. در ادامه بهترین مکان هاي‌ دیدنی در فصل بهار را بـه شـما پیشنهاد می‌کنیم.
بیشتر بخوانید: 7 مکان دیدنی در ایران برای سفر در اردیبهشت «عکس» جنگل فندقلو در اردبیل جنگل هاي‌ فندقلو در 30 کیلومتری شهرستان اردبیل و 10 کیلومتری جنوب شهر نمین و درمراتع روستای خانقاه علیا «ن..

مطالعه بیشتر