پروژه مسکونی کوی پرواز همدان با تاکید رئیس جمهور کلید خورد

– اخبار استانها –

مسلم مخفی در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در همدان اظهار داشت: ضایعه شهادت رئیس جمهور از این جهت که مردم ما خدمتگزار واقعی و سیاستمدار صادقی را از دست دادند ناراحت کننده بود.

وی عنوان کرد: شهید رئیسی به معنای واقعی کلمه به دنبال حل مشکلات مردم بود چرا که می دانست فرصت خدمتگزاری کوتاه است و در طول این مدت خدمت برای مردم هیچ روز تعطیلی را برای خود قائل نبود و همگی شاهد بودیم از تمام فرصت‌ها برای حل مشکلات مردم استفاده می‌کرد.

فرماندار همدان بیان کرد: از نکات بارز دوره ریاست جمهوری این شهید والامقام مسئله ارتباط چهره به چهره و بی‌واسطه با مردم بود که این نکات مدام به رده‌های استانی و شهرستانی تاکید می‌شد.

مخفی با بیان اینکه ملاقات‌های مردمی و حضور مسئولان در روستاها و مناطق کم برخوردار جز برنامه‌های مستمر دولت بود افزود: ثمره این حضورها و پیگیری مسائل مردم سبب حل مشکلات بسیاری در مناطق محروم و کم برخوردار شد.

وی با اشاره به سفر آخر هیئت دولت به همدان اظهار داشت: این سفر یکی از مهمترین برنامه‌هایی بود که سبب تحرک ویژه در حوزه حل مشکلات مردم استان شد و توجه ویژه رئیس جمهور شهید به حل مشکل آب همدان با پیگیری‌های مکرر و اختصاص بیش از دو هزار میلیارد تومان اعتبار در این حوزه برای استان شاخص بود.

فرماندار همدان اظهار داشت: همچنین اختصاص اعتبار برای برنامه‌های درمانی استان و شهر بسیار حائز اهمیت بود که افتتاح بیمارستان اکباتان بزرگ و مجهز از جمله آن است ضمن اینکه در حوزه ساخت راه و راه آهن در همدان اقدامات خوبی انجام گرفت.

مخفی عنوان کرد: بهسازی و تعمیر راه های روستای، آبرسانی به روستاها، اصلاح الگوی کشت و ترویج کشت کم آب بر از دیگر اقدامات شاخص در همدان بود.

وی با اشاره به اینکه مسکن مطالبه جدی و مهم مردم همدان بود که برای حل آن با مشکل تامین زمین مواجه بود افزود: با پیگیری‌های دولت و تاکیدات رئیس جمهور مشکل تامین زمین حل شد و اکنون پروژه مسکن ملی با عنوان "کوی پرواز" با پیش بینی 11 هزار واحد مسکونی برای مردم همدان در حال ساخت است.

انتهای پیام/