معلمان زمینه حضور رأی اولی‌ها را در انتخابات کردستان فراهم کنند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از کامیاران، حجت‌الاسلام والمسلمین طه توکلی امشب در جمع فرهنگیان و معلمان بخش موچش این شهرستان که با موضوع جهاد تبیین و مشارکت حداکثری در انتخابات برگزار شد، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی اظهار داشت: رسالت معلمان برگرفته از رسالت انبیا است.

وی با بیان وظیفه و مأموریت معلمان در این برهه از دوران ترغیب رأی اولی‌ها جهت مشارکت قوی در انتخابات است، گفت: باید همه با هم زمینه حضور حداکثری اقشار مختلف مردم در انتخابات امسال را فراهم کنیم.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان مشارکت برای برگزاری انتخابات پرشور و مطلوب را رسالت‌ همه مسئولان خواند و تصریح کرد: دستگاه تعلیم و تربیت در این زمینه همه تلاش خود را به‌کار بگیرد.

وی با اشاره به اینکه رای اولی‌ها نقش مهمی در انتخابات دارند، افزود: خانواده‌ها زمینه حضور فرزندان خود را در این رویداد فراهم کنند تا هر کدام به سهم خود در این حماسه تاریخی مشارکت داشته باشیم.

توکلی با اشاره به تاثیر انتخابات بر سرنوشت جامعه خاطرنشان کرد: با انتخاب اصلح زمینه روی کارآمدن مجلس قوی فراهم می‌شود، همه ما باید با تمامی توان تلاش کنیم که انتخابات باشکوه برگزار شود.

مسئول دفتر نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه بیت‌المقدس استان کردستان یادآور شد: امیدوارم همه با هم با حضور حداکثری و باشکوه در انتخابات امسال بار دیگر حماسه‌ای ماندگار خلق و توطئه‌ها و تبلیغات دروغین دشمنان که دنبال تضعیف انتخابات هستند، را با شکست مواجه کنیم.

انتهای پیام481/