مردم استان کردستان در امنیت کامل به سر می‌برند

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سروآباد، سردار امان‌الله گشتاسبی عصر امروز در دیدار با خانواده شاغلان، وابستگان و بازنشستگان این شهرستان ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای انقلاب اسلامی و درود بر تمام مجاهدان راه اسلام، اظهار داشت: تجلیل و پاسداشت از زحمات کسانی که بار اصلی این انقلاب را از بطن پیروزی تا به امروز در این نهاد مقدس به دوش کشیدند، از وظایف ماست.

وی افزود: تلاش ما برای یک مجموعه بزرگ و یک خانواده بزرگ است که در طول 45 سال عمر با برکت انقلاب اسلامی در تمام صحنه‌ها برای امنیت در این منطقه ایستادگی کردند.

فرمانده سپاه بیت‌المقدس استان کردستان تصریح کرد: پیروزی این انقلاب را مدیون شیرمردانی هستیم که یک روز در این منطقه در مقابل با دشمن برای آزادی این استان ایستادند.

وی با بیان اینکه امنیت پایدار در سراسر استان حاکم است، گفت: امروز روستای دزلی و مردمان پر تلاش و مجاهد این خطه در امنیت کامل به سر می‌برند و این امر نتیجه حضور بزرگمردانی است که یک روز با تمام وجود برای امنیت در این منطقه کوشیدند.

گشتاسبی با اشاره به شرایط کنونی دنیای اسلام امروز، خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ما سه ویژگی منحصر به فرد دارد که در هیچ کدام از انقلاب‌های جهان دیده نشد و اساس شکل‌گیری این انقلاب برگرفته و با تاسی از انقلاب پیامبر مکرم اسلام بود و همین امر باعث شده تا همه باورهای ما نه در ایران اسلامی بلکه در جهان اسلام پذیزفته و همه ملت‌های مسلمان پذیرای آن شدند.

فرمانده سپاه استان کردستان جنایات رژیم صهیونیستی را محکوم کرد و یادآور شد: امروز مسئله اصلی ما مسلمانان مسئله فلسطین و مردم مظلوم غزه است که این امر یکی از مسائل اساسی روز دنیا برای هر مسلمان است.

انتهای پیام/489/