فرمانده سپاه قشم: 100 برنامه ‌هفته بسیج با رویکرد ‌اسکتبارستیزی در قشم برگزار می‌شود

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قشم، سرهنگ پاسدار حجت امیری‌کیا درمراسم آغاز به کار جشنواره ورزشی بسیج یادواره شهید مجتبی دوماری که با حضور امام جمعه و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد، اظهار داشت: جهاد تبیین مورد تاکید رهبر معظم انقلاب است چرا که در روشنگری جامعه نقش مهمی ایفا می‌کند.

وی ادامه داد: در دنیای امروز که بسیاری سعی در وارونه جلوه دادن مسایل دارند، خبرنگاران مسوولیت بسیار سنگینی عهده‌دار هستند تا بتوانند جبهه حق و باطل را مشخص و به مردم اعلام کنند.

‌امیری‌کیا با بیان اینکه کار خبرنگاران، کاری بزرگ و جهادی و عبادی است، تصریح کرد: قلم و نگارش خبرنگاران قلم و نگارش اسلام است و بسیار ارزشمند می‌باشد.

فرمانده سپاه قشم با اشاره به جنایت‌های جنگی صورت گرفته توسط رژیم کودک‌کش اسرائیل در غزه گفت: دلیل این جنایت‌ها و دست و پا زدن‌های سیاسی و دروغ‌پراکنی‌های این رژیم منحوس که با حمایت دولت‌های غربی و آمریکایی انجام می‌شود، این است که آنها می‌دانند که پایان عمرشان رسیده و از همین رو دست به هر جنایتی می‌زنند تا شاید یک روز به عمر حکومتشان اضافه کنند.

امیری‌کیا با تاکید بر حمایت همگان از مردم مظلوم فلسطین، بیان داشت: منطق ما منطق قرآن است و باید براساس همین منطق حرکت کنیم و حامی کودکان مظلوم فلسطین هستیم.

وی به فرمان تشکیل بسیج توسط بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) در پنجم آذرماه 1357 اشاره کرد و گفت: مهمترین ماموریت بسیج شناخت تهدیدات و تبدیل آنها با روحیه «ما می توانیم» به فرصت است و در همین راستا بسیج از ابتدا با اتکا به خلاقیت و پشتکار، تمام تهدیدات را به فرصت تبدیل کرده است.

فرمانده سپاه قشم همچنین به رویکرد برنامه‌های هفته بسیج در قشم اشاره کرد و گفت: در هفته بسیج امسال 100 برنامه فرهنگی، ورزشی، اجتماعی با رویکرد تقویت روحیه اسکتبارستیزی در قشم در نظر گرفته شده است.

سرهنگ امیری‌کیا از جمله مهمترین برنامه‌های هفته بسیج در قشم را برگزاری جشنواره ورزشی، تجمع بسیجیان در محل مصلی در روز سوم آذرماه، اعزام تیم‌های جهادی پزشکی به مناطق محروم، برگزاری نمایشگاه بسیج، حضور در منزل خانواده‌های شهدا و اردوی راهیان نور اعلام کرد.

وی ابراز داشت: بسیج یکی از مخاطبان اصلی بیانیه گام دوم انقلاب است و ما باید زمینه ساز نقش‌آفرینی همه مجموعه‌ها باشیم همچنین بسیج با برنامه و هدفمند، از بایدهای بیانیه گام دوم انقلاب است و باید برای تحقق آن همه تلاش خود را انجام دهیم.

انتهای پیام/7558/.