فرمانده سپاه استان مرکزی: حضور و مشارکت مردم در انتخابات اقتدار آفرین خواهد بود

– اخبار استانها –

به‌گزارش خبرگزاری تسنیم از اراک، سردار محسن کریمی شامگاه دوشنبه در جمع دانشجویان دانشگاه اراک با اشاره به نقش انتخابات در سرنوشت جامعه، اظهار داشت: انتخابات یازدهم اسفندماه فرصتی برای نقش آفرینی ملت ایران است و دانشجویان به عنوان نخبگان جامعه نیز نقش بسیار برجسته‌ای در انتخابات برعهده دارند.

وی افزود: امروز به برکت دانشجویان انقلابی و جهادی شاهد پیشرفت‌ها و دستاوردهای بزرگی در عرصه‌های مختلف هستیم که هرکدام به سهم خود برای ساختن ایران قوی تلاش می کنند که قابل تقدیر است، دانشجویان با حضور فعالانه در فرایند انتخابات به ویژه تبیین اهمیت حضور مردم باید جهاد مشارکت آفرینی را در این روز رقم بزنند.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی انتخابات را به عنوان یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مسائل کشور و بستری برای قوی شدن برشمرد و گفت: دشمن در جنگ شناختی به دنبال کمرنگ جلوه دادن حضور مردم در انتخابات است می خواهد مانع ایران قوی شود بنابراین باید با هوشیاری تمام، موقعیت و شرایط امروز کشور را برای عموم مردم جامعه به ویژه جوانان تبیین کرد.

کریمی با بیان اینکه مجلس شورای اسلامی نقش مهمی در اداره امور کشور دارد و مجلس خبرگان رهبری تضمین کننده اسلامیت و جمهوریت نظام اسلامی است، عنوان کرد: شرکت در انتخابات از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و وظیفه هر ایرانی شرکت و دعوت مردم به انتخابات است، حضور حماسی مردم در انتخابات ارزیابی و معادلات دشمن را بر هم می‌ریزد.

وی ادامه داد: حضور و مشارکت مردم در انتخابات علاوه بر اینکه بازدارندگی بزرگی برای کشور ایجاد می کند امنیت و اقتدار آفرین خواهد بود بنابراین انتخابات میدانی برای قدرت نمایی مردم است تا بتوانند در برابر دشمن و تهدیدات بیمه شوند، ایجاد فاصله میان نظام اسلامی و مردم مهم‌ترین هدف دشمن در پروژه تحریم انتخابات است.

فرمانده سپاه روح الله استان مرکزی تصریح کرد: مشارکت در انتخابات میثاق با شهدا و حرکت به سمت پیشرفت ایران اسلامی است، انتخابات مولود انقلاب اسلامی است و همه باید برای خلق حماسه و تشکیل ایران قوی مشارکت کنند، ملت همواره هوشیار ایران همچون گذشته با حضور باشکوه و حماسی خود مشت محکمی بر دهان دشمنان و بدخواهان خواهد زد.

انتهای پیام/711/