رادان: ساخت کلانتری‌ها باید در شأن مردم باشد + تصویر

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زنجان، سردار احمدرضا رادان، فرمانده انتظامی کل کشور عصر امروز در سفر دو روزه وارد استان زنجان شد و در بدو ورود در فرودگاه شهدای زنجان، مورد استقبال مسئولان استانی قرار گرفت. دیدار با نماینده ولی‌فقیه در استان، دیدار با استاندار، نظارت و بازدید از برخی پاسگاه‌های پلیس و دیدار صمیمی با کارکنان بخشی از برنامه دو روزه سفر رادان به زنجان است.

سردار احمدرضا رادان در نخستین برنامه کاری خود در سفر به زنجان، با آیت‌الله علی خاتمی، نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه زنجان دیدار کرد.

سردار رادان در این جلسه ضمن تبریک فرا رسیدن سال نو به مقامات استانی گفت: چهره زنجان در ذهن من چهره‌ای است که شهدا و رزمندگان زنجانی برای من ساختند؛ رزمندگان زنجانی، رزمندگانی با خصوصیت غیرت، سخت‌کوشی و صداقت بودند و صداقت از سر و روی رزمندگان زنجانی می‌بارید.

وی با بیان اینکه زنجان شهر ابوالفضلی است و دسته باعظمت حسینیه آن شهرت و آوازه جهانی دارد، گفت: چند سالی توفیق شده بود که در این دسته حضور داشته‌ام و برای بنده همین حضور، جزو بهترین خاطره‌ها است.

رادان با اشاره به اینکه در این سفر از برخی پاسگاه‌ها و کلانتری‌ها بازدید خواهم کرد، گفت: نکته مهمی که در ساخت پاسگاه‌ها، کلانتری‌ها و فرماندهی انتظامی استان‌های سراسر کشور باید به آن توجه شود این است که این مکان‌ها باید در شأن مردم و ماموران پلیس باشد؛ گاهی اوقات دیده شده که به واسطه شوق به خدمتی که در ماموران پلیس برای ارائه خدمات پلیسی به مردم وجود دارد، یک پاسگاه و یا کلانتری ایجاد شده است که در شان مردم و خود ماموران نبوده است و هیچ استانداردی در تأسیس این مکان‌ها رعایت نشده است.

در ادامه آیت‌الله خاتمی ضمن عرض خدا قوت به سردار رادان و همه کارکنان فراجا گفت: نیروهای زحمتکش پلیس به صورت 24 ساعته در صحنه هستند و تصور جامعه بدون پلیس، تصور بسیار سختی است.

وی با بیان اینکه در تعطیلات نوروز سایر مشاغل در کنار خانواده‌هایشان هستند ولی این نیروهای پلیس و دستگاه‌های امدادی هستند به شکل شبانه‌روزی در حال خدمت‌رسانی به مردم هستند، مطرح کرد: خدمات پلیس به جامعه فراموش شدنی نیست و از تمام نیروهای خدوم پلیس تشکر می‌کنم.

احمدرضا رادان , احمدرضا رادان , احمدرضا رادان , احمدرضا رادان , احمدرضا رادان ,

انتهای پیام/