حضور مردم و مسئولان خراسان جنوبی در بیت نماینده ولی فقیه

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بیرجند، جواد قناعت صبح امروز در دیدار خادمان حرم رضوی، مردم و جمعی از مسئولان استانی با نماینده ولی فقیه در استان در مراسم محوری شهادت آیت‌الله رئیسی اظهار داشت: افتخار آیت‌الله رئیسی این بود که خود را سرباز ولایت می‌دانست و همیشه خدمت رسانی، کار و تلاش شبانه روزی را مدنظر داشت.

وی گفت: خیال نیروهای انقلابی از این حیث راحت بود که این دفعه رئیس جمهوری آمد که خود را خادم مردم و سرباز ولایت می‌داند و نافرمانی از دستورات ولایت فقیه نداشت.

شهادت، مزد و پاداش خدمت صادقانه و بی منت است

استاندار خراسان جنوبی افزود: آیت الله رئیسی بعد از کار صادقانه و بی منت برای مردم به کمال و سعادت که همان شهادت در میدان خدمت است، نائل آمد. شهادت، مزد و پاداش خدمت صادقانه و بی منت ایشان است. برای مردم کشور و به ویژه خراسان جنوبی از دست دادن ایشان غم بزرگ و دردناکی است.

قناعت تصریح کرد: دعا کنیم خداوند مقام معظم رهبری را حفظ کند و به رهبری طول عمر با عزت دهد و شاهد ظهور حضرت حجت و جهان اسلام باشیم؛ مقام معظم رهبری مانند کوه استوار هستند و فرمودند مردم نگران و دلواپس نباشد در روند کار کشور هیچ خللی ایجاد نمی‌شود.

وی ادامه داد: جلسات بعدی یاد و گرامیداشت آیت‌الله رئیسی با راهبری نماینده ولی فقیه در استان در شأن ایشان برگزار خواهد شد.

استاندار خراسان جنوبی اظهار امیدواری کرد: خداوند، رئیس جمهور شهید و دیگر همراهانش را با شهدای کربلا و حضرت امام (ره) محشور کند.

انتهای پیام/ 252/.