تشکیل 18 پرونده جرائم اقتصادی به ارزش 620 میلیاردی در اصفهان

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، سردار حمید علینقیان‌پور اظهار داشت: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در راستای مقابله با مجرمان و مفسدان اقتصادی با اشرافیت و هوشمندی بالای خود موفق شدند در آبان ماه سال جاری 18 نفر از این افراد را شناسایی و دستگیر کنند.

وی درباره فعالیت مجرمانه این افراد گفت: متهمان به جرم، اختلاس، اخلال در نظام اقتصادی، اخلال در بازار، تعدی به اموال دولتی، فرار مالیاتی و احتکار دستگیر و پس از محرز شدن جرم آنان برای انجام اقدامات قانونی تحویل مرجع قضائی شدند.

فرمانده انتظامی استان اصفهان ارزش پرونده‌های مجرمانه این افراد که در پلیس امنیت اقتصادی تشکیل شده را 620 میلیارد ریال اعلام و تصریح کرد: 501 میلیارد و 500 میلیون ریال از این پرونده‌ها مربوط به پرونده 4 نفر در زمینه احتکار کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم بود.

وی با تاکید بر برخورد قاطعانه با مجرمان و مفسدان اقتصادی در این خصوص هشدار داد و خاطرنشان کرد: پلیس در عین حمایت از تولیدکنندگان و تامین امنیت برای سرمایه گذاران و فعالان اقتصادی که در چارچوب قانون فعالیت می‌کنند با نظارت دقیق و رصد هوشمندانه خود فعالیت های مجرمانه در این حوزه شناسایی و برخوردهای قانونی را انجام خواهد داد.

انتهای پیام/163/.