برگزیدگان هفتمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران معرفی شدند + تصویر

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قزوین، آیین هفتمین دوسالانه ملی خوشنویسی ایران با حضور محمدمهدی اسماعیلی، وزیر فرهنگ و ارشاد قزوین، آیت‌الله عبدالکریم عابدینی، نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه قزوین، محمدمهدی اعلایی، استاندار و جمعی از هنرمندان و مسئولان استان در سالن شهید رجایی دانشگاه فرهنگیان برگزار شد، برای نخستین مرتبه یک بانوی خوشنویس از استان مرکزی و در بخش شکسته نستعلیق به عنوان برگزیده نخست معرفی شد.

بر این اساس و در بخش ثلث مجید داستانی، رحیم خلیلی رواله و احسان کاظمی به عناوین نخست تا سوم این رشته دست یافتند و علی سلطانی به همراه افشین نجفی بهزاد شایسته تقدیر شدند.

نفیسه تقوی و لیلا مژدگانلو نیز در بخش بانوان رشته ثلث شایسته تقدیر شده و جوایز نقدی دریافت کردند.

در بخش شکسته نستعلیق، زهرا عظیمی، امیر دانش مرتضی و عادل زارعی عنوان های اول تا سوم را کسب کردند و طیبه ازندریانی، حمیدرضا خداکرمی، میثم صدری، مجتبی رحمدار، گوهر همایی مقدم و ایمان وکیلی مطلق نیز شایسته تقدیر شدند.

اعظم ابهرچایی و فاطمه کاظمی هم در بخش بانوان شایسته تقدیر شدند.

در بخش نستعلیق (چلیپا) مصطفی عابدینی به رتبه برتر دست یافت و حامد فقیهی و محمدجواد اسدی گورجی نیز دوم و سوم شدند و احد صلاحی کیا شایسته تقدیر معرفی شد.

در سیاه مشق نستعلیق حمید احمدی، هادی سیدخوانی و سید رسول آقامی عنوان های اول تا سوم را به دست آوردند و محمد مهدی فرهنگی در این بخش شایسته تقدیر اعلام شد.

در بخش قطعه نستعلیق نیز محمد جواد شکوهی‌فر، سید علیرضا مطلبی و سید مرتضی جعفری اول تا سوم شدند و سید پیمان سادات نژاد نیز شایسته تقدیر معرفی شد.

زهرا حاج ابراهیمی، فاطمه مقیمی، مرضیه محمدی، حکیمه پوریزدان پرست، شیرین محمدکرمی، معصومه بختیاری و نصیبه هادی‌پور نیز در بخش نستعلیق مورد تقدیر قرار گرفتند.

در بخش نسخ نیز محمد نعیم جوادی، مجید سعید کافی، محمد پورقلی‌زاده نیز نفرات اول تا سوم معرفی شدند و از سید مهدی همدانی، محمد گودرزی و حمید مکانیک در این بخش تقدیر به عمل آمد.

سحر فرید و زهرا پورشیرازی نیز در بخش بانوان مورد تقدیر قرار گرفتند.

انتهای پیام/