ایستادگی و حمایت ملت

سردار فدوی با بیان اینکه ایستادگی و حمایت ملت از کلام حق موجب حذف توطئه‌های دشمن می‌شود، خاطرنشان کرد: پیشرفت و امنیت جامعه در گروی یک «جهاد کبیر» است.

وی با تصریح به اینکه “پیش از این سازه‌های قدرت ما را دیگران می‌ساختند”، عنوان کرد: این یعنی پایه‌های قدرت ما در اختیار دیگران بود، اما به حول و قوه الهی، الآن به این قدرت و فناوری دست یافته‌ایم و دشمنان از آن در هراسند.

جانشین فرمانده‌کل سپاه پاسداران افزود: برای مستقل بودن نیاز داریم که در حوزه‌های علم، فناوری، تولید قدرت، اقتصاد و در فرهنگ که نشانه‌های اصلی هویت یک جامعه است، استقلال کامل داشته باشیم.

وی با تأکید بر اینکه هیچ‌کس جز ملت ایران نباید برای سرنوشت خود تصمیم بگیرد، اضافه کرد: این پیام ماست که اگر کسی بخواهد برای سرنوشت ما تصمیم بگیرد، با جدیت با آنان مقابله خواهیم کرد.

سردار فدوی افزود: قدرت ما توقف‌ناپذیر است و این پیام را باید همه بدانند که ما به هیچ‌ بیگانه‌ای اجازه دخالت در امور کشور را نخواهیم داد.

وی سپس با ابراز اینکه “ما امروز به‌فضل الهی سیطره دریایی خود را حفظ کردیم و پهنه دریایی خود را گسترش دادیم”، گفت: امروز فناوری‌های نوین دریایی را در سطح مناسبی در اختیار داریم که این خود یک قدرت به حساب می‌آید.

در بخش ابتدایی این مراسم، سردار «عبدالرضا دبستانی» فرمانده دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه‌ای ضمن ارائه گزارش عملکرد فعالیت دانشجویان و اساتید، خاطرنشان کرد: مأموریت نیروی دریایی سپاه تربیت پاسداران پرتلاش در تراز جمهوری اسلامی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *