انهدام باند پزشکان قلابی در زاهدان

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از زاهدان، سردار دوستعلی جلیلیان اظهار داشت: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان سیستان و بلوچستان اطلاعاتی دریافت کردند که افرادی با تشکیل یک باند سازمان یافته به صورت غیرقانونی در خصوص عرصه پزشکی و موارد پزشکی بانوان فعالیت می‌کنند که شناسایی و دستگیری اعضای این باند در دستور کار پلیس قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان افزود: مأموران پلیس اطلاعات و امنیت عمومی انتظامی استان پس از چند ماه بررسی و تحقیقات پلیسی با اقدامات تخصصی اعضای این باند را شناسایی کردند و آنان را تحت نظر قرار دادند.

وی ادامه داد: در بررسی مأموران مشخص شد متهمان با تشکیلاتی سازمان یافته دست به اقدامات مجرمانه و غیرقانونی می‌زنند و سرکرده باند که خود را با هویت جعلی معرفی می‌کند با همدستی سایر اعضای این باند اقدامات مجرمانه پزشکی انجام می‌دهد و مبالغ هنگفتی از شهروندان دریافت می‌کند.

فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان گفت: با مستندسازی از اقدامات مجرمانه متهمان، برای دستگیری متهمان اعزام شدند و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه سرکرده و دو نفر از اعضای این باند را در شهرستان زاهدان دستگیر کردند.

سردار جلیلیان با اشاره به کشف تعداد زیادی اقلام و داروهای ممنوعه و غیرمجاز در بازرسی از محل، خاطرنشان کرد: تحقیقات پلیس در خصوص سایر جرایم احتمالی از متهمان ادامه دارد.

انتهای پیام/.