امنیت کشور با جان و خون فراجا تضمین شده است

– اخبار استانها –

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، سردار جواد تقوی عصر یکشنبه در آیین گرامیداشت شهدای انتظامی مدافع امنیت راسک در اردبیل، اظهار داشت: دشمن با تحریک گروه‌های مختلف در تلاش است تا امنیت و ثبات کشور را به خطر اندازد، در حالی که پلیس با هوشیاری تمام جلوی این اقدامات و رفتارهای خرابکارانه دشمنان قسم خورده این انقلاب را گرفته و اجازه نمی‌دهد تا امنیت و آرامش کشور بازیچه دست عده‌ای وطن فروش شود.

وی تصریح کرد: نیروی انتظامی با صلابت و قدرت در صحنه دفاع از امنیت و آرامش کشور حضور دارد و حفظ و صیانت از آن را با تقدیم جان و سرمایه وجودی خود تضمین کرده است.

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: دشمن در تلاش است تا با حیله‌ها و نیرنگ‌های مختلف نامنی روانی و روحی را در جامعه افزایش دهد در حالی که با صلابت و اقتدار نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح، کشور ما در اوج عزت و عظمت قرار گرفته است.

تقوی با ابراز تأسف از رفتار ناجوانمردانه دشمنان و عمل تروریستی اخیر در راسک، افزود: این رفتار خبیث دشمن نشان‌دهنده عمق کینه‌توزی آنها است که از این نظام و پیشرفت آن در واهمه و هراس هستند، در حالی که حیله‌ها و نیرنگ‌های آنها جز بیهودگی، هیچ نتیجه‌ای به ثمر نخواهد داشت.

وی خاطرنشان کرد: نیروی انتظامی شهادت در راه حق و حقیقت را بزرگترین افتخار برای خود می‌داند و بر این باور است که مدال شهادت که توصیه شده اولیا و اوصیای الهی است، زینت بخش آنها بوده و همواره بر آن افتخار می‌کند.

فرمانده انتظامی استان اردبیل اضافه کرد: در مسیر اعتلای انقلاب اسلامی باید از تمام سرمایه‌های مادی و معنوی گذشت، چرا که برای عزتمندی این کشور هزاران نفر جان در طبق اخلاص گذاشتند تا آرمان انقلاب اسلامی به نتیجه برسد.

به گزارش تسنیم، در این مراسم که با حضور گسترده مردم اردبیل برگزار شد، شرکت‌کنندگان با قرائت فاتحه و صلوات یاد و خاطره شهدای عملیات تروریستی راسک را در دفاع از امنیت کشور گرامی داشتند.

انتهای پیام/131/