کی بی اس آنلاین


یکی از مشکلاتی که کاربران آیفون با آن درگیر هستند، انتقال فایل بین آیفون و کامپیوتر است. ما در مطلب امروز قصد داریم نحوه انتقال ویدئو را با استفاده از دو سرویس iPhone Transfer  و iTunes آموزش دهیم:

روش اول: انتقال ویدئوها بین کامپیوتر و آیفون با استفاده از سرویس iPhone Transfer

مرحله۱:

مرحله اول انتقال ویدئو آیفون

پس از نصب برنامه، آیفون را از طریق کابل USB به کامپیوتر وصل کنید. در ادامه برنامه نصب شده، گوشی آیفون را تشخیص می­‌دهد و همه داده­‌ها به صورت دسته‌بندی قرار می‌­گیرند.

مرحله ۲: اضافه کردن ویدئو به آیفون

مرحله دوم انتقال ویدئو آیفون

سپس، نوع داده‌­ها را در سمت چپ رابط، همانند Media، Photos، Books، Playlists، Contacts، TV shows، Music Videos مشاهده خواهید کرد. روی Add و سپس Add File/Add Folder  کلیک کنید، در ادامه فایل‌های مورد نظر خود را به منظور انتقال بین کامپیوتر و گوشی را بررسی کنید. برای شروع همگام‌سازی روی Openکلیک کنید، تا به طور خودکار فایل انتخابی منتقل شود.

روش دوم: انتقال ویدئوها به آیفون با استفاده از سرویس  iTunes

نکته: به خاطر داشته باشید قبل از انتقال، ویدئوها در کتابخانه عکس (Library ) ذخیره می­‌شود و پوشه‌­های همگام‌سازی شده قبلی پاک می­‌شوند.

  • پس از نصب سرویس iTunes، آیفون را به کامپیوتر وصل کنید. در ادامه، آیکون آیفون در سمت چپ بالای صفحه ظاهر می‌­شود. روی آن کلیک کنید.
  • در اسلایدر سمت چپ گزینه Movies را انتخاب کنید.
  • سپس، Sync Videos from را انتخاب کنید و همگام‌سازی All folders یا Selected folders را انتخاب کنید. سپس برای همگام‌سازی ویدئوها Include videos را انتخاب کنید تا پوشه‌­ها بر روی کامپیوتر انتخاب شوند.
  • سپس بر روی تب Done و Apply کلیک کنید. سرویس iTunes ویدئوها را بین کامپیوتر و آیفون آپلود می­‌کند.

انتقال ویدئو آیفون و آیتون

در نهایت، سرویس iPhone Transfer ابزاری مفید و کاربردی‌تر خواهد بود چراکه  یک ابزار مفید برای کپی اطلاعات است بلکه برای پشتیبانی از فایل‌­ها نیز گزینه مناسبی است.

منبع recovery-android.com
درباره : اخبار